ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14099208
*
nr 1409 9208
Spegel
träram, 100x100 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 augusti 2021
kl 19:59:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/7 22:58:19
1
200 kr
2/8 19:41:06
2
150 kr
2/8 19:41:06
1
200 kr (Budbetjänt)
2/8 19:41:22
2
250 kr
2/8 19:51:06
3
Vinnande bud
2/8 19:51:57
2
350 kr
2/8 19:51:57
3
400 kr (Budbetjänt)
2/8 19:54:32
2
450 kr
2/8 19:54:32
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar träram
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1409 9208
Spegel
träram, 100x100 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/7 22:58:19 | 1 | 200 kr |
2/8 19:41:06 | 2 | 150 kr |
2/8 19:41:06 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
2/8 19:41:22 | 2 | 250 kr |
2/8 19:51:06 | 3 | Vinnande bud |
2/8 19:51:57 | 2 | 350 kr |
2/8 19:51:57 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
2/8 19:54:32 | 2 | 450 kr |
2/8 19:54:32 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar träram
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14